Festiwal Nauki

14 czerwca odbył się Festiwal Nauki zorganizowany w ramach projektu unijnego „Akademia Kompetencji”. Nauczyciele oraz uczniowie zaprezentowali 18 projektów edukacyjnych zrealizowanych w tym roku szkolnym.

Najlepsze z nich zostały nagrodzone. I miejsce zajął projekt „Kto mu dał skrzydła? – biografia patrona w filmie tworzonym metodą animacji podatkowej”, II miejsce „Wystawa prac plastycznych – <<Wesele w obrazie>>”, a III miejsce „Zakładamy ogród permakulturowy i dbamy o różnorodność biologiczną”.

Wyróżniony został również projekt „Quest – w ślad za Wybitnymi Puszczy Mariańskiej i Olszanki”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom projektów.

Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się jakie projekty edukacyjne będą realizowane w przyszłym roku szkolnym. Na pewno będzie ciekawie!